NABÍDKA

doporučuji při nedostatku pohybu a jednostranné námaze určitých svalových partií - základní hmaty pocházejí ze Švédska. Masáž napomáhá lepšímu prokrvení, odstraňuje únavu a odplavuje škodliviny z těla. Pravidelná masáž odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Klasická masáž patří mezi velmi rozšířené techniky. Není problém...

Těhotenství není nemoc, je to krásné období naplněné rozmazlováním a hýčkáním. Těhotenská masáž je založena na tzv. pevném hlazení, nikoli na tlaku. Je vhodná pro ženy s ukončeným 12. týdnem těhotenství až do porodu. V případě zdravotních potíží je vhodné poradit se s lékařem, zda masáž doporučuje.

Máte špatnou náladu, jste ve stresu a máte rádi vůni čokolády? Dopřejte si parafínový zábal rukou a celkovou čokoládovou masáž. Relaxační masáž navodí pocit pohody, uvolní svalstvo a detoxikuje organismus. Vůně čokolády působí na všechny smysly těla. Čokoláda obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty potřebné pro lidský...

Tuto masáž vyvinul přírodní léčitel z Rakouska Rudolf Breuss ve 20. století. Nedal dopustit na přírodní medicínu, za jejíž pomoci úspěšně léčil i smrtelná onemocnění. Zabýval se i pohybovým aparátem a problémy s páteří.

V životě Indů zaujímala masáž vždy důležitou roli. Původně tuto masáž prováděly ženy jako součást pravidelné péče o vzhled. Používaly různé oleje, aby svým vlasům dodaly sílu a lesk. U mužů praktikovali tuto masáž holiči při stříhání vlasů.

Baňkování

22.05.2022

Pokud vám záleží na tom aby bolest odešla co nejrychleji, baňkování je tou nejlepší volbou.

Každý z vás již jistě zažil úmornou bolest, která je silně omezující a v konečném důsledku se projeví i na vaší psychice. Mnoho lidí pátrá po příčinách těchto stavů a často bezradně sahá po lécích. Pomoc však může být jednodušší než se na první pohled může zdát.

Působí okamžitě a jednorázově na unavené lidi. Relaxační masáž pomáhá i lidem dlouhodobě ležícím, kteří jsou minimálně pohybliví a mají ochablé svaly a prostě jen potřebují dotek a lásku. Jemné a pomalé tahy jsou vhodné i pro děti.

Renata Babelová 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!